ORIBE v Hair salonu No.1 ve Francouzské 4.


  
V pražském salonu najdete kompletní sortiment prémiové značky Oribe která patří do GOLDWELL rodiny.

ORIBE 

Oribe Hair Care představuje kolekci produktů vytvořenou jedním z nejvlivnějších světových kadeřníků. Do řady vlasové péče a stylingových přípravků je vložena více než třicetiletá zkušenost hledání těch nejlepších ingrediencí a kreativita při vytváření slavných a obdivovaných účesů pro módní editorialy i salonní práci. Oribe přináší vysoce účinné přípravky pro dokonalou funkčnost a styl.

Spojení tradice s inovativními moderními postupy nejlepších odborníků a mistrů kadeřnického umění umožňuje neustále přicházet s vybranými druhy přípravků pro nejnáročnější potřeby vlasových stylistů. Před uvedením na trh je každý “nový” přípravek podroben důkladnému testování v backstage při přípravě módních a vlasových editorialů, v salonech i za dveřmi šaten hollywoodských hvězd než se jeho tajemství “odtajní”.

Základem jsou šampony a kondicionéry s kvalitou a účinky, které bezesporu převyšují to nejlepší na trhu vlasové péče. Partnerství s uznávanými světovými tvůrci kosmetických produktů a desítky let zkušeností, umožňuje spojit nepřekonatelné přírodní aktivní látky s nejvyšší účinností v ideální rovnováze přírodních zdrojů a vědy. Výsledkem je kolekce šamponů, kondicionérů a masek pro specifické potřeby vlasů s technologií výjimečného konceptu vlasové péče.  
    Řada SERENE SCALP.

  
    Řada GOLD LUST.

  
    Řada pro udržení vaši krásné barvy.

  
    Řada SILVERATI pro vaši krásnou blond.

  
    Řada SIGNATURE.

  
    Power drops.

  
    Novinka září 2021 - Šampon Run-Through je poslední novinka v ORIBE rodině. Šampon je určený pro všechny typy vlasů, především ale na rozčesávání vlasů.