ORIBE v Hair salonu No.1 ve Francouzské 4.


  
V pražském salonu najdete kompletní sortiment prémiové značky Oribe která patří do GOLDWELL rodiny.

ORIBE 

Oribe Hair Care představuje kolekci produktů vytvořenou jedním z nejvlivnějších světových kadeřníků. Do řady vlasové péče a stylingových přípravků je vložena více než třicetiletá zkušenost hledání těch nejlepších ingrediencí a kreativita při vytváření slavných a obdivovaných účesů pro módní editorialy i salonní práci. Oribe přináší vysoce účinné přípravky pro dokonalou funkčnost a styl.

Spojení tradice s inovativními moderními postupy nejlepších odborníků a mistrů kadeřnického umění umožňuje neustále přicházet s vybranými druhy přípravků pro nejnáročnější potřeby vlasových stylistů. Před uvedením na trh je každý “nový” přípravek podroben důkladnému testování v backstage při přípravě módních a vlasových editorialů, v salonech i za dveřmi šaten hollywoodských hvězd než se jeho tajemství “odtajní”.

Základem jsou šampony a kondicionéry s kvalitou a účinky, které bezesporu převyšují to nejlepší na trhu vlasové péče. Partnerství s uznávanými světovými tvůrci kosmetických produktů a desítky let zkušeností, umožňuje spojit nepřekonatelné přírodní aktivní látky s nejvyšší účinností v ideální rovnováze přírodních zdrojů a vědy. Výsledkem je kolekce šamponů, kondicionérů a masek pro specifické potřeby vlasů s technologií výjimečného konceptu vlasové péče.  
    Řada SERENE SCALP.

  
    Řada GOLD LUST.

  
    Řada pro udržení vaši krásné barvy.

  
    Řada SILVERATI pro vaši krásnou blond.

  
    Řada SIGNATURE.

  
    Power drops.

  
    Oribe Alchemy pro křehké a lámavé vlasy

  
    Parfémy ORIBE.

  
    Novinka září 2021 - Šampon Run-Through je poslední novinka v ORIBE rodině. Šampon je určený pro všechny typy vlasů, především ale na rozčesávání vlasů.